Sıkça Sorulan Sorular

Erken Yangın Tespiti Kamerasının Özellikleri Neler?

Erken yangın tespiti kameramız, yüksek teknolojili kompozit yapısı ile öne çıkar. İçinde bulunan 4GB RAM’li yapay zeka bilgisayarı, sahada lenslerden gelen görüntüleri analiz ederek yangın, duman ve aşırı ısı gibi tehlikeleri hızlı bir şekilde tespit eder. E-sim teknolojisi ile çalışan 4G haberleşme ve sinyal teknolojisi sayesinde, tespit edilen tehlike anında alarm çıkışlarına sinyal ve görüntü olarak gönderilir. Görevlilerin ve firma sahiplerinin en fazla 15 saniyede yangın tehlikesinden haberdar olmasını sağlar. Böylece, hızlı bir şekilde müdahaleyi mümkün kılarak, yangınların olası zararlarını minimize ederiz. Siz de güvenliğinizi sağlamak için Erken Yangın Tespiti Kameramızı tercih edebilirsiniz.

Yangın Alarmı Nasıl Çalışır?

Yangın ve duman tespiti kameralarımız 4 farklı alarm çıkışıyla güvenliğinizi en üst düzeye çıkarır. Cihaz bölgesinde sesli buzzer, EyeCU Vision tarafından çoklu ölçeklendirilmiş SMS mesajları olarak alarm telefonlarına gönderilen uyarılar, anlaşmalı alarm sistemlerinin harekete geçirilmesi ve bilgisayar arayüzünden gönderilen alarmlar ile yangın anında birden fazla alarm hizmeti sunar. Endüstrideki diğer ürünlerden farklı olarak, aynı anda birçok farklı alarm servisine erişim sağlamak için tasarlanmıştır.

Kamera Kurulumunu Kendim yapabilir miyim?

Evet! Hesabınız oluşturulduktan sonra, size gönderilen form aracılığıyla alarm telefonları ve servisleri hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Teknik ekiplerimiz bu bilgileri hesabınıza işleyerek, ön kurulum yapmanıza gerek kalmadan kameraları hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Sahada destek ihtiyacınız olduğunda, uzman ekiplerimiz Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vererek çoklu kurulumlara yardımcı olabilir. Ancak, kameraların kurulumunu kendiniz veya kendi ekibinizle de kolayca yapabilirsiniz.

Erken Yangın Tespiti Kamerasını Nasıl Satın Alabilirim?

Web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz.

Amacımız Ne?

Şirketimizin amacı, ileri teknoloji yapay zeka hizmetlerini büyük teknoloji firmalarının kısıtlı projelerinden kurtararak herkesin kullanımına sunmaktır. Görüntü işleme konusunda yapay zekanın geldiği seviyeyi açıklamak ve insanların hayatlarına yapay zeka teknolojilerinin sağladığı faydaları entegre etmek, ana hedeflerimiz arasındadır. Bu sayede, yapay zeka teknolojilerinin sadece teknoloji firmaları tarafından kullanılmakla sınırlı kalmayacağına inanıyoruz.

İnternet Bağlantısı Koparsa, Elektrikler Giderse veya Bir Afet Sırasında Ne Olacak Peki?

Akışta kalmak bizim için bir şirket felsefesidir. Oluşabilecek akış veya bağlantı sorunlarında cihazımız ve sunucularımız bu sorunu algılar ve sorunun özelinde “İnternet bağlantısı koptu”, “güç kesintisi oluştu” gibi telefonunuza, ve bilgisayar arayüzünüze bildirim gönderir. Bu tür durumlarda bağlantınızı düzelttiğiniz an  “Bağlantı yeniden sağlandı” SMS bildirimleri gönderilir.